Uszczelki wylewane z AMB Technic

Czy wiesz, że w firmie AMB Technic jest podział na uszczelki nakładane mokro-na-mokro i mokro-na-sucho? Pojęcia te oznaczają, że uszczelka może być nakładana na mokro i montowana na mokro lub nakładana na mokro i montowana na sucho po jej utwardzeniu….

Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem opublikowanym na stronach ELEKTRONIKA B2B pod adresem: https://elektronikab2b.pl/prezentacja-artykul/32771-uszczelka-wylewana—esd-emi-czy-raczej-nie .

Autorem artykułu jest Marek Bernaciak, a jego pasja do klejenia, uszczelniania, zalewania, wtryskiwania klejów i żywic towarzyszy mu od ponad 20 lat również pod nazwą firmy AMB Technic. Marek Bernaciak jest twórcą koncepcji laboratorium wdrożeniowego i centrum dispensingu w Polsce. Unikatowym połączeniem jego umiejętności jest wiedza techniczna z obszaru montażu, klejenia, precyzyjnego smarowania połączona z rozległym doświadczeniem menedżerskim i ekonomicznym. Jest autorem książki „Klejenie tworzyw sztucznych wprowadzenie do technologii”. Z jego też inicjatywy zostały opracowane wdrożenia dozowania smarów ciągnących się tzw. „sticky greas” oraz precyzyjnego zalewania elektroniki.

Marek Bernaciak AMB Technic